top of page

VRH "A"

Important Man Hejakral x Pralinka Pug Ze Sametu

Important Man Hejakral - otec Uno Momento My Little Giant měl bohatou a výstavně úspěšnou kariéru, kde dosáhl až na titul C.I.B. Je to pes brazilsko-maďarské krve a tak mohl našim chovatelům nabídnout novou, nepříbuznou krev. Po Unovi zůstalo v ČR mnoho potomků, včetně naší Boženky

( Whisky Istako) - V1, CAJC, BOJ, V2 res. CAC WORLD DOG SHOW, dvojnásobný vítěz Speciální výstavy MKČR za rok 2021 a 2022

- matka X - Lady Hejakral je Klubová šampionka

Pralinka Ze Sametu (Růženka) - otec Magia Fiore Bellezza del Amore je importovaný z Ruska a působil v CHS Z Lobkovických vinic.

- matka Limetka Ze Sametu je dcerou výborného a v chovu osvědčeného plemeníka Tangetoppens Beef Tartar. Bába z matčiny strany, fena Montes Auri Spice Girl je též import z Ruska a dala mnoho krásných potomků, kteří dále působili v chovu. Za zmínku jistě stojí, že Limetka je z velmi povedeného vrhu, ze kterého vzešli dva plemeníci:

Little Locksley Ze Sametu - na výstavě vždy výborný, CAC, CWC, res.CACIB, BOJ,BOB, Klubový šampion. Působí v

CHS Srdce Evropy.

Lancelot Ze Sametu - jeden z výstavně nejúspěšnějších plemeníků v ČR. CAC, CACIB, BOB, WORLD WINNER 2021, INTERCHAMPION, VICE EUROPEAN WINNER AUSTRIA, JCh CZ SK, CHAMPION CZ SK...a mnoho dalších titulů. (viz ingrus.net)

IMG-20230124-WA0000.jpg
Galerie stěňata: Welcome
FB_IMG_1671960279862.jpg
Galerie stěňata: About Us
Galerie stěňata: Gallery
bottom of page